Přidejte se k nám
na Facebooku...
Zapojte se do sbírky
Spolek Svět nemocných dětí  prosí všechny občany dobré vůle, aby se zapojili do sbírky pro vážně nemocné a potřebné děti.

Můžete pomoci mnoha způsoby - sbírkou financí, oblečením, potravinami, elektronikou, vybavením domácnosti, telefony, prostě je to jen na Vás jakou pomoc si vyberete.

Stačí jen trochu vůle a můžete udělat mnoho dobrého pro nemocné děti.
Kulturní a společenské aktivity:
Spolek Svět nemocných dětí chce oslovit co nejvíce známých osobností a následně s nimi spolupracovat  na různých akcích, pořádat aukce, na kterých se budou dražit různé předměty a následný výtěžek bude věnovám pro nemocnice, školy, školky a dětské domovy.

V budoucnu chceme ještě více provozovat kulrurní akce, jarmarky, hudební, herecké a sportovní programy.
Novinky, aktuality, komu jsme pomohli, otázky a odpovědi, projekty, spolupráce, semináře a mnohem více se dozvíte
na  Facebooku, kde Vás budeme o všem informovat.

Dejte o nás vědět..
Děkujeme!
Staňte se partnerem
Spolek Svět nemocných dětí se vzhledem k celorepublikové působnosti neobejde bez partnerů, kteří se podílejí finančně či bezplatně na důležitých aktivitách, proto uvítáme každou pomoc.

Můžete pomoci mediálně, reklamou, sportovními a jinými různými akcemi. Chceme vytvořit stálou podporu pro děti, které skutečně naší pomoc potřebují.
KONTAKT
KUPTE DROBNÝ PŘEDMĚT
ŠANCE
NA ŽIVOT
AKTIVITY
SBÍRKOVÁ POMOC
KULTURNÍ
A SPOLEČENSKÉ AKTIVITY
SPOLUPRÁCE
S CHRÁNĚNÝMI
DÍLNAMI
PROJEKTY
JAK MŮŽETE POMOCI
KDO JSME
KOMU POMÁHÁME
AKTUALITY
Z NAŠÍ
ČINNOSTI
OTÁZKY
A ODPOVĚDI
Přispějte na konto
Pokud zašlete na naše konto finanční příspěvek budeme velmi rádi, když nám také zašlete kontakt na Vás. Budeme Vás kontaktovat jakým způsobem byli použity finanční prostředky a komu byli poskytnuty.
Číslo konta na které jsou přijímany finanční dary na základě uzavřené darovací smlouvy.


Tady chceme také poděkovat všem sponzorům, kteří přispívají na konto spolku Svět nemocných dětí a tím pomáhají dětem s velmi těžkým osudem.
ÚvodKdo jsmeKomu pomáhámeAktuality z naší činnostiOtázky a odpovědiSmlouva o poskytnutí daru
Na den 5.12.2014 (mikulášská nadílka), jsme zajistili ve skanzenu Veselý Kopec u Hlinska   loutkové představení pro děti z dětských domovů z táborska ,,pohádku Perníková chaloupka"
Tímto chceme ukázat dětem jak vlastně taková loutková pohádka vzniká. Odjezd na představení je plánován kolem 13 hod z vlakového nádraží v Táboře. Představení začne v 15.00 hod. a skončí cca kolem 16.00.hod. Po jeho skončení bude krátká diskuze s vodiči loutek,kde se budou moci děti zeptat na všechno co je kolem loutek zajímá. Následně bude pro všechny děti připravena mikulášská nadílka. Návrat je plánován na 19.00 hod. zase na vlakovém nádraží v Táboře.
Doprava bude zajištěna společností autobusová doprava Jaromír Dvořák Tábor, investorem celé akce je OS Svět nemocných dětí. Za celou akci zodpovída paní Rosica Odvárková

6.10.2013 Všechny lidičky chceme pozvat dne 6.října 2013 na den otevřených dveří do Hospice Chrudim, kde pracuje velice příjemná a oboru znalá MUDr.Marie Blažková, vynikající psychiatr, vždy má pro každého vlídné slovo, je také spolumajitelkou chrudimského Hospicu.
Svět nemocných dětí připravuje projekt pro nemocné děti Bio léčbou, která není tak drastická jako chemoterapie.
Můžete nás podpořit na našem eshopu zakoupením nějakého výrobku, či finančním darem.


21.9.2013 Pro veký ohlas pořádáme znovu sbírku ošacení, hraček, cukrovinek, atd., opět ve spolupráci s paní Monikou Hanusovou v Hlinsku,kam jste všichni srdečně zvány a můžete také přispět s troškou do mlýna. Akce je zřízena na 21.9.2013 od 13.00 do 15.00 Kouty Hlinsko.

27.4.2013 pořádáme sbírku ošacení pro děti, elektroniku, potraviny,hračky v Hlinsku v Č. , kterou zajišťuje paní Monika Hanusová od 13.00 do 15.00 v Hlinsku - Kouty, případné informace se dozvíte na tel.777336782 p.Odvárka, či přímo u paní Hanusové č.tel.774930650

16.3.2013 Spolek Svět nemocných dětí se dne 16.3.2013 účastní dětského karnevalu ve Štítech,okr.Šumperk kam jsme poskytli polštářky pohákových postaviček ,které budou předány nejhezčím maskám.
Za každou takovou pomoc budete odměněny dětským úsměvem a od nás dostanete děkovný dopis s dárkem zase od nás, který Vás také určitě potěší.
Dále chceme poděkovat všem sponzorům, kteří přispívají na konto spolku Svět nemocných dětí a tím pomáhají dětem s velmi těžkým osudem.

Spolek Svět nemocných dětí © 2013    •    Created  Webdesign & Graphic Studio LucziDesigne
Děkujeme firmě M.A.B.Trade s.r.o. - Tovární 861, Staré Město, která nám věnovala 100 kg látky, které využijeme k získání finančních prostředků..více zde

OS Svět nemocných dětí ve spolupráci s Potravinářkou bankou se sidlem v Hradci Králové pobočka Pardubice základna Nové Hrady u Skutče zastoupenou paní Mgr.Blankou Vopařilovou uzavřeli smlouvu o spolupráci na dodávky potravin pro slabé děti v rodinách...
AKTUALITY - NOVINKY