Aktivity

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V letošním roce tj.od 10.10.2019 se spolek Svět nemocných dětí rozhodl že do konce roku bude podporovat nejen děti ,které jsou nemocné,a děti z dětských domovů,ale také děti z Bulharska,kde máme svoji pobočku,která zajišťuje pomoc tro nemocné děti.Proto také zde byla vedoucí pobočky Nikolína Atanasová a vše se domluvilo tím způsobem,kdy v celém projektu vyhrávají děti.To,že Bulharsko je nejslabší článek v celé EU nemusíme nikterak rozvádět. 

V týdnu od 5.3 do15.3 jsme pomohli paní Valouchové,které jsme poskytli zdravotní potřeby,paní je velice nemocná a musí se o ni starat   dcera celých 24 hodin denne.Nejem,že je náročné se takto starat,ale také je to hodně namahavé finančně a tak snad i naše pomoc trochu pomůže při denních starostechDarovaci-smlouva-valouchova

Nadále spolupracujeme s paní Turšnerovou,se kterou jsme uzavřeni novou smlouvu na roky 2019 2020.Spolupráce se především vyplácí dětem,které jsou nemocní,ale i dětem v dětských domovech,či v ostatních ústavech.

  Tak jako v minulém roce i letos jsme uzavřeli spolupráci s paní Turšnerovou,která nás podporuje a to hned na třech místech takto podporou vlastní,dále pak našemi výrobky,které od nás odebírá a nakonec také přes lékaře,které na základě spolupráce oslovuje.Můžeme jen řci Děkujeme paní Turšnerová

Pro spolek Svět nemocných dětí je nosným pilířem spolupracovat s občany, kteří pro nás pořádají sbírky jak finanční tak i ostatní jako je oblečení, potraviny aj...

Pro další vývoj spolku Svět nemocných dětí je také spolupráce se školami, školkami, kde v rámci osvěty probíhají přednášky k onkologickému onemocnění, vrozeným vadám a úrazům.

Jako další důležitou akvizici je docházka do rodin se slabou historií, kdy stát není schopen dostát u těchto občanů svých závazků.

Více informací o našich aktivitách ZDE

Img0056

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

Duis risus est

Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue.

Chci vědět více

Nullam augue odio

Elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Arbolet

Dobrovolné příspěvky prostřednictvím

Bitcoinu ARBOLET.cz tým

BTC Adresa:

1CtzfTu7zTbfmNq4D455Ep7GNSZ3E3TngT

Arbolet členský převod:

4412143921

int(1)

Novinky

 • Ut placerat nunc

  15.11.2016

  Výroční zpráva spolku 2016 zobrazit.

  Zábavné léto v knihovně zobrazit akci.

  Dne 3.6.2017 jsme pro děti uspořádali dětský den v České Rybné,největší obavu jsme měli, aby nám vyšlo počasí,ale jak se následně ukázalo naše obavy byly zbytečné a s dětmi jsme si den náležitě užili.

  Ve dnech od 24.5. do 4.6.2017 budeme nabízet předměty s motivem spolku, které nám nechalo vyrobit Grafické studio LUCZI DESIGN s.r.o..Touto akcí chceme požádat lidičky dobré vůle,aby nás podpořili v našem úsilí, kterým se snažíme motivovat ostatní spoluobčany,aby podporovali,nadace ,spolky,neziskovky,které vynakládají veškeré své usilí na pomoc potřebných dětí,které nemohou vzít svůj osud do vlatních rukou.

  Začátkem února jsme darovali Azylovému domu v Sokolově oblečení pro dospělé, které jsme získali ze sbírky, kterou jsme pořádali v prosinci 2016 v Hlinsku.

  Dne 1.2.2017 jsme předali dětskému domu v Radoníně ošacení a hračky,ze sbírky,kterou jsme pořádali v měsíci prosinec 2016 v Hlinsku.

Sdílejte s námi

 

eshop