Komu pomáháme

Spolek svět nemocných dětí pomáhá především dětem,které onkologicky onemocněli a také dětem s dětských domovů, ústavů a ze slabých rodin.

Spolupracujeme i se školami, kam docházíme a snažíme se děti formou osvěty informovat o dalších možnostech kvalitního života i když onemocní.

Icon1

Pomáháte, podpotrujete...Děkujeme!

MUDr.Václavová Hana Starý Plzenec, MUDr.Kusínová Vlasta Orlová-Lutyně, Emílie Pavelková, Jiří Skyba, Leoš Novák, Pavel Hejl, Karel Novotný, Zdeněk Pavlík, Eliška Havlová, Karla Tomšová, Marie Koutná, Jiří Koutný, Hedvika Štrobová, Alice Brožková, Hana Kynclová, Zdeněk Jirák, Monika Vitásková, Karla Pachetti, Ilona Podhrázká, Josef Nádeníček, Richard Kubát, Pavel Böhm, Václav Hrdlička, Jakub Lindar

Obchod Šetřílek s.r.o., látka-metráž Ivo Kachel, Milada s.r.o., Autoopravna Jan Zvolánek, Tarotex s.r.o., Látky Mráz,CNM a.s., Bytový textil Eva Navrátiková, Geodezie Bartošek

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

Duis risus est

Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue.

Chci vědět více

Nullam augue odio

Elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Arbolet

Dobrovolné příspěvky prostřednictvím

Bitcoinu ARBOLET.cz tým

BTC Adresa:

1CtzfTu7zTbfmNq4D455Ep7GNSZ3E3TngT

Arbolet členský převod:

4412143921

int(1)

Novinky

 • Ut placerat nunc

  15.11.2016

  Výroční zpráva spolku 2016 zobrazit.

  Zábavné léto v knihovně zobrazit akci.

  Dne 3.6.2017 jsme pro děti uspořádali dětský den v České Rybné,největší obavu jsme měli, aby nám vyšlo počasí,ale jak se následně ukázalo naše obavy byly zbytečné a s dětmi jsme si den náležitě užili.

  Ve dnech od 24.5. do 4.6.2017 budeme nabízet předměty s motivem spolku, které nám nechalo vyrobit Grafické studio LUCZI DESIGN s.r.o..Touto akcí chceme požádat lidičky dobré vůle,aby nás podpořili v našem úsilí, kterým se snažíme motivovat ostatní spoluobčany,aby podporovali,nadace ,spolky,neziskovky,které vynakládají veškeré své usilí na pomoc potřebných dětí,které nemohou vzít svůj osud do vlatních rukou.

  Začátkem února jsme darovali Azylovému domu v Sokolově oblečení pro dospělé, které jsme získali ze sbírky, kterou jsme pořádali v prosinci 2016 v Hlinsku.

  Dne 1.2.2017 jsme předali dětskému domu v Radoníně ošacení a hračky,ze sbírky,kterou jsme pořádali v měsíci prosinec 2016 v Hlinsku.

Sdílejte s námi

 

eshop