Projekty

Link5Tak jsme to přeci jen dokázali a dotáhli jsme do koce pozemek,který je pod budovou a tím se naše budova stane konečně rájem pro děti,které potřebují čistý vzduch.A tím dozajistě Jeseníky co do čistého ovzduší patří.Tímto zde chceme poděkovat Vojenským lesúm a statkům,které ná m pozemek darovali.Děkujeme

 

 

 

SpolekSvět nemocných dětí věnuje od počátku své činnosti největší pozornost dětem onkologicky nemocných a také dětem v dětských domovech po celé ČR.

V roce 2015 chceme dokončit náš největší projekt ,,Jeseníky pro děti",který jsme začali naplňovat v roce 2014.

Pro dokončení projektu nám chybí ještě ccr 1,5 milionu korun, který chceme získat z dotací Evropské Unie, dále pořádání sbírek,kulturních akcí, které budou včas oznámeny a konečně oslovení velkých mecenášu se kterými jsme již vstoupili do jednání.

Muna-jesenik-001Muna-jesenik-002

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

Duis risus est

Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue.

Chci vědět více

Nullam augue odio

Elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Arbolet

Dobrovolné příspěvky prostřednictvím

Bitcoinu ARBOLET.cz tým

BTC Adresa:

1CtzfTu7zTbfmNq4D455Ep7GNSZ3E3TngT

Arbolet členský převod:

4412143921

int(1)

Novinky

 • Ut placerat nunc

  15.11.2016

  Výroční zpráva spolku 2016 zobrazit.

  Zábavné léto v knihovně zobrazit akci.

  Dne 3.6.2017 jsme pro děti uspořádali dětský den v České Rybné,největší obavu jsme měli, aby nám vyšlo počasí,ale jak se následně ukázalo naše obavy byly zbytečné a s dětmi jsme si den náležitě užili.

  Ve dnech od 24.5. do 4.6.2017 budeme nabízet předměty s motivem spolku, které nám nechalo vyrobit Grafické studio LUCZI DESIGN s.r.o..Touto akcí chceme požádat lidičky dobré vůle,aby nás podpořili v našem úsilí, kterým se snažíme motivovat ostatní spoluobčany,aby podporovali,nadace ,spolky,neziskovky,které vynakládají veškeré své usilí na pomoc potřebných dětí,které nemohou vzít svůj osud do vlatních rukou.

  Začátkem února jsme darovali Azylovému domu v Sokolově oblečení pro dospělé, které jsme získali ze sbírky, kterou jsme pořádali v prosinci 2016 v Hlinsku.

  Dne 1.2.2017 jsme předali dětskému domu v Radoníně ošacení a hračky,ze sbírky,kterou jsme pořádali v měsíci prosinec 2016 v Hlinsku.

Sdílejte s námi

 

eshop